שיטות התקנה

מערכות חיפוי בתלייה יבשה או בשמה הנוסף Ventilated Facade, מספקת פתרון בעל רמה גבוהה, המשלב התייחסות לפיזיקת המבנה ולדרישות האדריכל . בשיטת התקנה זו, מותקנת מערכת קונסטרוקטיבית המחוברת למבנה בעזרת פרופילי אלומיניום ומחברי נירוסטה/ אלומיניום, בצורת ניצבים שתפקידם להחזיק את לוחות החיפוי  המחוברים אליהם בשיטה אשר מאפשרת להם את ההתפשטות בהפרשי טמפרטורות של חום וקור.

החלל הנוצר בין המבנה למערכת חיפוי HPL/ חיפוי אלוקובונד/ חיפוי קוריאן/ חיפוי פייבר צמנט יוצרת שכבת אוויר כלוא המגן על הטמפרטורה במעטפת המבנה. הגנה זו מונעת היווצרות של לחות ועיבוי על גבי קיר המבנה ומונעת היווצרות עובש.

בנוסף, ישנה אפשרות במערכת זו להתקין שכבת בידוד תרמית בין קיר המבנה לבין לוחות  הטרספה/ אלוקובונד/ קוריאן/ צמנט בורד, אשר מאפשרת ירידה בכ-20% בצריכת האנרגיה של המבנה. על ידי יצירת שכבה מאווררת בין הלוחות החיצוניים לבידוד התרמי, נוצר חלל פתוח אשר בו מתאפשר ריבוד תרמי בו האוויר החם עולה למעלה ומשתחרר מהפתח העליון ואוויר קר יותר נכנס מפתח ייעודי תחתון ובכך נוצרת סירקולציה של אוויר. פעולה זו מפחיתה את עומס החום המגיע לשכבת הבידוד התרמי ובכך משפר משמעותית את יכולת הבידוד של הקיר.

יתרונות נוספים של מערכת התלייה היבשה:

  1. חסכון בזמן
  2. המשקל המועמס על הבניין הינו נמוך
  3. אין צורך בתחזוקה
  4. נראות לאורך שנים

מערכת התליה היבשה הינה חלק בלתי נפרד ממערכת “הבנייה הירוקה” התורמת לחיסכון באנרגיה ולמניעת זיהום סביבתי.

התקנת מערכת החיפוי בתלייה יבשה מתבצעת במספר שיטות:

  1. התקנה בשיטה גלויה- התקנת לוחות HPL/ אלוקובונד/ קוריאן/ צמנט בורד על גביי קונסטרוקציית המשנה בעזרת מסמרות/ ברגים דקורטיביים הצבועים בצבע RAL התואם לגוון לוחות הטרספה.
  2. התקנה בשיטה סמויה- התקנת לוחות טרספה / אלוקובונד/ קוריאן/ פייבר צמנט על ידי עיגון הלוחות מהצד האחורי על ידי אביזרי חיבור ייעודיים.
  3. הדבקה- הדבקת לוחות HPL / אלוקובונד/ קוריאן/ פייבר צמנט אל קונסטרוקציית המשנה באמצעות דבק העומד בתקן האירופי המחמיר. 

שלחו לנו מייל

אנא מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
או התקשרו ל