חיפוי HPL

התקנת לוחות HPL

מאיזה חומר עשויים לוחות HPL?

לוחות HPL (High Pressure Laminate) עשויים פורמייקה עבה, אשר מורכבת מחומר רב שכבתי המכיל שרפים פנוליים וסיבי צלולוזה ספוגים שרף ומפוזרים באופן אחיד בלוחות, החומר כולו אינו מכיל אסבסט או חומרים רעילים אחרים מה שהופך אותו לידידותי לסביבה.

האם לוחות HPL עמידים בתנאי אקלים השוררים בישראל?

לוחות ה- HPL מצטיינים בעמידותם לתנאי האקלים השוררים בישראל, בעלי עמידות לכימיקלים, חומרי ניקוי, סביבה קורוזיבית, רטיבות ואש. בנוסף, הלוחות מותקנים במערכת חיפוי מאווררת- Ventilated façade התורמת לשיפור הביצועים התרמיים של המבנה. שיטה זו מונעת עיבוי הנגרם מהפרשי הטמפרטורות בין חלל המגורים לקיר החיצוני ומונעת היווצרות עובש.

למה חיפוי HPL משמש?

חיפוי HPL משמשים לחיפוי פנים וחיפוי חוץ בהתקנה בשיטה יבשה. לוחות טרספה מיוצרים במדינות שונות בעולם בעוביים שונים ובגוונים מיוחדים אשר ניתן לראותם בקטלוג של היצרנים הגדולים של לוחות ה- HPL כמו TRESPA.

מהן השירותים שחברת רוברט קומפקט מציעה?
לחברת רוברט קומפקט, יש את היכולת הממוחשבת לייצר, לתכנן ולעבד מגוון רחב  של לוחות HPL בגוונים שונים כמו חיפוי HPL דמוי עץ של חברת טרספה, FUNDERMAX, FORMICA, PRODEMA, PARKLEX, POLYREY ו- FORMILINE.

כמו כן, לחברת רוברט קומפקט יש את הידע המעשי לבצע את התכנון וההתקנה באופן שתתקבל התוצאה האיכותית בחיפוי חזיתות  וחיפוי פנים למבני משרדים, מבני תעשייה, מרלו”ג, מרכזי קניות, קניונים, בתי ספר, גני ילדים או חיפוי פנים למבני מגורים יוקרתיים וחיפוי לובאים.

חברת רוברט קומפקט מדגישה כי כל חומרי החיפוי וכל אביזרי העזר עמידים בפני מליחות, אנטי ונדליזם, אנטי גרפיטי, בעלי תקן UV (קליפורניה- המחמיר ביותר)  ובעלי תקן אש.

שלחו לנו מייל

אנא מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
או התקשרו ל