מבנה החברה

מערך ניהול הפרויקטים

מערך ניהול הפרויקטים של חברת רוברט קומפקט מורכב מכמה תפקידים. הראשון, הוא מנהל הפרויקטים אשר מנווט את כלל פעילות הפרויקט (תיאום לוגיסטי, עמידה בלוחות זמנים, ניהול צוותי ההתקנה ושמירה על נהלי הבטיחות).

בנוסף, יש את צוותי ההתקנה אשר פועלים בשטח ומרכיבים את מערכת האלומיניום ולוחות ה-HPL באתר הפרויקט בצורה היסודית והאיכותית ביותר, מתוך הבנה כי איכות הביצוע באתר היא זו שקובעת את נראות המוצר הסופי.

כמו כן, לאחר סיום הפרויקט, עומדת בפני כל לקוח ולקוח מערכת שירות הלקוחות של החברה האמונה על טיפול בקריאות שירות ותחזוקה שוטפת של כלל הפרויקטים.

הנדסה ופיתוח

בחברת רוברט קומפקט, קיימת מחלקת תכנון ופיתוח המתמחה בפיתוח מערכות חיפוי מתקדמות, אשר מתכננות את עבודת החיפוי עד הפרט האחרון.

לשם כך, נעזרת המחלקה בתוכנות התכנון המתקדמות ביותר (בדו ובתלת מימד), אשר מאפשרות ניתוח ותכנון מפורט של מערכות חיפוי מורכבות במיוחד.

כמו כן, מחלקת ההנדסה והשרטוט מתמחה בפיתוח מערכות קונסטרוקציה מתקדמות בהתאם לדרישות הפרויקט. כדי להגיע לפתרון המתאים ביותר, אנו מבצעים ניתוח של כל הפרויקט, יחד עם דרישות האדריכל ובעזרת מערך הייצור אנו מפתחים את מערכת הקונסטרוקציה המתאימה ביותר.

מערך הייצור

לרשות רוברט קומפקט, 2 מפעלים ועתיד להיפתח גם מפעל שלישי, אשר בהם קיים מערך ייצור מקצועי המתחלק ל-2 מחלקות עיקריות.

המחלקה הראשונה, מתמחה בחיתוך ועיבוד לוחות HPL בטכנולוגיה מתקדמת על ידי מכונות CNC, מסורים ומכונות לעיבוד לוחות ה-HPL.

המחלקה השנייה, מתמחה בייצור קונסטרוקציות משנה מאלומיניום אשר עמידות בסביבה קורוזיבית ובעלות אישור מהנדס ראשי. בנוסף המחלקה מייצרת אביזרי משנה מפלדה, נירוסטה וממתכות שונות.

מערך הייצור של חברת רוברט קומפקט, פועל תחת בקרת איכות נוקשה ותקנים מחמירים המבטיחים איכות מוצר גבוהה במיוחד.

מערך הרכש

חברת רוברט קומפקט, בתחילת כל פרויקט שמה לנגד עיניה מטרה אחת- עמידה בדרישות איכות גבוהות, תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים ומתן שירות מצוין ללקוח.

על מנת שנוכל לעמוד במטרה זו, פועל מערך הרכש ועובד על מציאת חומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים בשוק וזאת על מנת להביא ללקוחותינו את הפיתוחים החדשניים ביותר אשר יעזרו לנו לספק את הפתרונות המתקדמים ביותר לפרויקטים השונים, בין אם בחומרי החיפוי ובין אם במוצרים המשלימים (פלדות מורכבות, אלומיניום, ברגים ועוד).

כמו כן, מערך הרכש של החברה יוצר קשרי מסחר חזקים וארוכי טווח עם הספקים וקבלני המשנה אשר גורמים להם להרגיש כשותפים לכל אורך עשיית הפרויקט.

שלחו לנו מייל

אנא מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
או התקשרו ל